Čím se řídíme při práci

V neurologické ordinaci MUDr. Kateřiny Stehlíkové je pro nás na prvním místě pacient a snaha poskytnout mu špičkovou péči.

Ať už k nám přijdete s bolestí hlavy nebo se závažnějším onemocněním nervové soustavy, věnujeme všechnu svou energii tomu, abychom Vám poskytli řešení na míru a Vy se tak co nejdříve mohli vrátit do normálního života.

Neurologie je dynamicky se rozvíjející obor a v naší ordinaci usilujeme o to, abychom k léčbě i diagnostice Vašich problémů využívali ty nejmodernější metody a nástroje. Spolu s dlouhou zkušeností i pozitivním a důkladným přístupem k péči to zaručuje ten nejvyšší možný standard péče.

Zároveň máme za to, že špičková péče není u žádného lékaře-specialisty kompletní, pokud se nepojí také se vstřícným a vysoce komunikativním přístupem. Chceme, aby v naší ordinaci všichni pacienti měli podrobné informace o svém zdravotním stavu, možnostech léčby i o životním stylu, jehož adekvátní změny mohou v celé řadě případů podstatně pomoci.

Kdykoli potřebujete znát odpověď na své otázky v oblasti neurologie, jsme tu od toho, abychom Vám poskytli přesnou a spolehlivou odpověď. Doufáme, že s naší péčí budete stejně spokojeni jako stovky našich stávajících pacientů!