Na následujících kontaktních spojeních jsme Vám k dispozici kdykoli, kdy se potřebujete zeptat na některou drobnost v oblasti neurologie nebo si v naší ordinaci objednat termín návštěvy. Těšíme se na setkání s Vámi!

Kontakty:

MUDr. Kateřina Stehlíková
neurologická ordinace
IČ: 3702511
Adresa:
Bratří Štefanů 895/1
500 03 Hradec Králové

Telefon:
+420 495 865 287
E-mail:
neurolog.hk@email.cz
Web:
www.neurologie-hradeckralove.cz
Profil na Zdravotním registru.cz

 

 

Vážíme si důvěry našich pacientů a každodenně děláme vše pro to, abychom jim poskytovali ty nejlepší dostupné služby. Doufáme, že s naší péčí budete spokojeni i Vy.

 

Kde nás najdete v Hradci Králové

V ordinaci MUDr. Kateřiny Stehlíkové v Hradci Králové Vám pomůžeme se všemi poruchami centrálního i periferního nervového systému. Přijít do naší ordinace můžete jak na základě doporučení lékaře, tak na svůj vlastní popud při podezření na problémy neurologického charakteru.

Pokud se do naší ordinace právě vydáváte poprvé, máme pro Vás stručné instrukce, jak ji najít. Ordinaci provozujeme v budově polikliniky na Slezském předměstí – jedná se o ulici Bratří Štefanů. Budete-li mít štěstí, můžete při návštěvě zaparkovat přímo u budovy.

Pokud preferujete městskou hromadnou dopravu, doporučujeme využít zastávku Poliklinika 2, kam Vás zavezou autobusy č. 5, 11, 17 a 25. Přibližně stejně daleko od budovy polikliniky je ale také zastávka Alessandria, kde staví autobusové linky č. 3, 6, 12, 14, 23, 25 a 27, ale také trolejbus č. 6.

Na výběr tak máte z opravdu velké nabídky možností, jak se k nám dostat. Nejste-li přímo z Hradce, doveze Vás celá řada zmíněných linek k ordinaci přímo z Terminálu hromadné dopravy, který zároveň slouží jako autobusové nádraží.

Přejeme bezpečnou cestu!

Neurologie Hradec Králové - MUDr. Kateřina Stehlíková