O nás

V ordinaci MUDr. Kateřiny Stehlíkové v Hradci Králové dlouhodobě poskytujeme kompletní lékařskou péči v oblasti neurologie. Pomáháme všem pacientům, kteří trpí migrénami, epilepsií nebo celou řadou dalších onemocnění centrální či periferní nervové soustavy a usilujeme přitom o to, aby byly naše služby na vysoké odborné úrovni a zároveň zůstávaly maximálně vstřícné k pacientům.

Pacienty ošetřujeme jak na základě doporučení praktického nebo jiného lékaře, tak na jejich vlastní popud v případě podezření na některé z neurologických onemocnění. Velká část chorob nervového systému přirozeně ovlivňuje každodenní život pacienta, často ve velmi negativním smyslu slova – v naší ordinaci jsme tu od toho, abychom Vám odpomohli od bezprostředně pociťovaných symptomů Vašeho onemocnění a udělali všechno, co je v našich silách a možnostech, abychom správně identifikovali jeho příčinu a pokusili se jí zbavit.

K dispozici máme pro tyto účely ty nejmodernější dostupné diagnostické i léčebné nástroje, které nám umožňují přesně zacílit na původ Vašich problémů. Ve spojení s naší dlouhodobou zkušeností v oboru i vysokou kvalifikací nám to dovoluje nabízet svým pacientům účinnou léčbu s vysokou úspěšností.

O jaké problémy se v naší ordinaci staráme?

  • Bolesti hlavy jsou jedním z nejčastějších problémů, které v naší ordinaci řešíme. Bolest sama o sobě je jen symptom, který může mít nejrůznější příčiny. Nejčastějšími tzv. primárními bolestmi hlavy jsou migrény a tenzní bolesti hlavy, oproti nim tzv. sekundární bolesti mívají původ např. v infekci, cévních postiženích nebo úrazech.
  • Bolesti zad
  • Závratě a poruchy rovnováhy
  • Poruchy hybnosti či citlivosti

Pacientům s epilepsií dáváme po stanovení diagnózy především režimová opatření, která mají za cíl snížit nebezpečí při výskytu záchvatu. Pokud se záchvaty častěji opakují, nasazujeme farmakologickou léčbu, která v drtivé většině případů vede k minimalizaci nebo naprostému odstranění těchto stavů.

 • Neurodegenerativní onemocnění, jako je Parkinsonova nemoc nebo Alzheimerova choroba, zmírňujeme pomocí podávání léků tak, aby pacienta co možná nejméně omezovala v běžném životě. V současnosti bohužel nejsou definitivně vyléčitelná.
 • Roztroušená skleróza

a další.

V naší ordinaci považujeme za přirozené podávat pacientům podrobné informace o jejich zdravotním stavu i o možnostech léčby a jsme jim k dispozici kdykoli, když potřebují poradit s některými tématy souvisejícími s péčí, již poskytujeme. Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili dobře, a kvalitní komunikace a vstřícný přístup jsou jen některými ze způsobů, jak se toho snažíme dosáhnout. Těšíme se na setkání s Vámi!

Ordinační hodiny

Pondělí dle objednání
Úterý dle objednání
Středa 7:30 – 14:00
Čtvrtek 7:30 – 14:00
Pátek dle objednání

Smluvní pojišťovny

 • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
 • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
 • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
 • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)